FŐMENÜ
MENÜ
Dupla mélypont

Dupla mélypont

2016-08-20

A Tatabánya elleni páros mérkőzésekkel folytatódott csapatunk felkészülése a következő szezonra.
Bővebben

Serdülő idénykezdet

Serdülő idénykezdet

2016-08-17

A következő, 2016-2017-es idényre legkorábban serdülő csapatunk kezdte a felkészülést, akik idén a módosult versenykiírásnak megfelelően a Kiemelt Serdülőbajnokságban fognak szerepelni.
Bővebben

Gólszegény iramjáték

Gólszegény iramjáték

2016-08-14

A pénteki, Fradi elleni edzőmeccset követően, szombaton egy másik bajnoki osztályba (és korosztályba) tartozó ellenfél látogatott Vácra.
Bővebben

Csak a végén fájt a fejünk

Csak a végén fájt a fejünk

2016-08-13

A két nap két meccs részéhez értünk a felkészülésünknek, mely első felvonásában pénteken az ugyan másodosztályú, de első osztályúan erősített FTC csapatát láttuk vendégül.
Bővebben

Férfi junior EB - Dánia
Tizedik helyen

Férfi junior EB - Dánia
Tizedik helyen

2016-08-09

A dániai férfi junior európa bajnokság sorsdöntő mérkőzése nem sikerült, hiszen a németektől sima vereséget szenvedtünk, így az alsóházban folytattuk.
Bővebben

Sárkány és marha

Sárkány és marha

2016-08-08

A felkészülés első szabad hétvégéjének péntekén a vihar előtti nagy melegben lehetőségünk nyílt Szabó Miklós jóvoltából, hogy teremedzés helyett sárkányhajózhassunk a Dunán.
Bővebben

Kezdődobás

Kezdődobás

2016-08-04

A felkészülés első megmérettetésére szerda este a Budakalász ellen került sor a váci sportcsarnokban.
Bővebben

Férfi junior EB - Dánia

Férfi junior EB - Dánia

2016-07-31

Péntektől zajlik a férfi junior Európa bajnokság Dániában.
Bővebben

8-60-7-1

8-60-7-1

2016-07-24

Július 18-án megkezdte felkészülését a 2016-2017-es bajnoki szezonra első osztályú felnőtt csapatunk.
Bővebben

Egyiptomból Tunéziába
Bővebben

KORÁBBI HÍREK

KöZöSSéGI OLDALAINK
KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

2016. augusztus 26-28. (péntek - vasárnap)
Orosháza Sportcsarnok
Orosháza, Eötvös tér 2.
II. Üveg-Világ férfi felkészülési kézilabda torna
felkészülési torna

Hely

Csapat

PONT

1

Telekom Veszprém

4

2

B.Braun Gyöngyös

 0

3

Ceglédi KKSE

 0

4

CYEB Budakalász  0

5

Csurgói KK

 0

6

Eger SBS Eszterházy  0

7

Grundfos Tatabánya KC  0

8

Kőnig Trade Balmazújváros  0

9

MOL-Pick Szeged  0

10

Orosházi FKSE  0

11

Sport36 Komló  0

12

Váci KSE  0

13

Balatonfüredi KSE  0

14

Mezőkövesdi KC  0
FŐ SZPONZORAINK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

MÉDIAPARTNEREK