FŐMENÜ
MENÜ
2016-05-14

Ünnepi asszisztálás

A bajnoki bronzérmes Tatabánya vendégeként kezdtük az újabb "három nap alatt kettő" mérkőzéses szakaszát a rájátszásnak. A hazaiak gálamérkőzésre készültek, míg mi arra, hogy sérültjeink száma már ne növekedjen a bajnokság végéig.

A találkozó tíz perces csúszással kezdődött, hiszen a vendéglátók az ünneplés első szakaszát a mérkőzés előttre tervezték. Az kezdő iram így elég álmosra sikerült, és mindkét csapat a technikai hibák tömkelegét követte el. Mivel a taktikánk eleve a játék lassítására épült, a találkozó meglehetősen gólszegény volt az első húsz percben, amiben tudtunk is lépést tartani a Bányászokkal. A félidő hajrájára a hazaiak nagyobb sebességre kapcsoltak és biztos előnyre tettek szert.

A folytatásban újból lassan csordogáltak az események, amiben megint mi bizonyultunk jobbnak és Tóth védéseivel kétgólosra csökkentettük hátrányunkat. Itt sajnos újból egy hosszabb gólcsendet produkálunk, mely megpecsételte a sorsunkat.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE 25-19 (13-8)

Tatabánya, 1000 néző: V: Hargitai - Markó

Váci KSE: Vitáris (k) - Vasic 1, Astrashapkin 7, Pavlovic 3, Vucicevic, Pál 1, Popovic 4(4). Cs:Tóth (k) - Terenyi, Chystabayeu, Császár, Fekete, Tyiskov, Munkácsi 3, Czene.

Edző: Zsiga Gyula

Kiállítások: 8 perc ill. 6 perc              Hétméteresek: 4/2 ill. 6/4

Az eredmény alakulása: 9. perc: 5-3, 20. perc: 7-7, 41. perc: 17-11, 43. perc: 17-15, 56. perc: 23-15.