FŐMENÜ
MENÜ
2016-11-23

Gyógyír

A mozgalmas elmúlt napokat követően szerdán debütáltunk a Liga Kupában. Hazai pályán az Orosháza ellen próbáltuk rendezni sorainkat immáron az új vezetőedző, Gúnya Péter vezetésével.

A mérkőzést nagy akarattal, de továbbra is sok hibával kezdtük és a kezdeti vezetésünket e miatt sem sikerült megnyugtatóra növelnünk. A védekezés és a kapusteljesítmény elfogadható volt, de támadásban az önbizalomhiány nem múlt el egyik pillanatról a másikra. Ennek megfelelően a félidő hajrájára a vendégek átvették a vezetést és meg is őrizték a pihenőig.

A folytatásban a támadás kicsit javult, de az addig kiváló kapusteljesítményünk visszaesett. Ezt egy jó ütemű cserével azonban sikerült újból feljavítanunk és Drissi bravúrjaival a gyors indításaink is visszatértek, ami elég muníciót adott a fordításhoz. A hajrában már magabiztosabban játszottunk és a kihagyott hétmétereseink ellenére is biztos győzelmet arattunk, ami lehetőséget adott Kerekes Barnabás bemutatkozására is az első csapatban.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Váci KSE - Orosházi FKSE Linamar 28-25 (12-13)

Vác, 150 néző, V: Felhő - Öcsi

Váci KSE: Ulicsinyi (k) – Vasic 4, Chychykalo 4, Topic 4, Koller 7, Lendvay 1, Popovic 3. Csere: Drissi (k) -  Pavlovic 2, Tyiskov, Törteli 1, Ménfői 2, Kerekes B. Edző: Gúnya Péter.

Kiállítások: 10 perc, illetve 6 perc     Hétméteresek: 4/0, illetve 4/2

Az eredmény alakulása: 6. perc: 1-1; 12. perc: 6-4; 19. perc: 9-8; 27. perc: 9-11; 37. perc: 15-15; 43. perc: 17-19; 50. perc: 22-20; 58. perc: 27-23.