FŐMENÜ
MENÜ
2017-08-04

Csak a küzdelem

A két nappal ezelőtti gyöngyösi edzőmérkőzés "visszavágójára" került sor péntek este, mintegy 100 néző és 40 fok jelenlétében Vácon. A csapatok azonban a meleg ellenére nagy iramban kezdték a találkozót, mi azért mert most léptünk először pályára hazai pályán, míg a vendégeknek nem esett jól a tegnapelőtti vereség.

A találkozó másképp is alakult, mert ezúttal a gyöngyösi csapat sokkal agresszívebben játszott, míg mi sok ki nem kényszerített hibát vétettünk. Az utolsó percekre a csapatoknak már csak a küzdésre maradt ereje, amelyben úgy tűnt a vendégek lesznek sikeresek, de egy érdekes szituáció végül a mi egyenlítésünket hozta meg, így ezt a mérkőzést döntetlennel zártuk.

Csapatunk legközelebb kedden az FTC vendégeként lép pályára Budapesten.

Néhány kép ízelítőül facebook oldalunkon!

Váci KSE - BBraun Gyöngyös 32-32 (16-18)

Vác, V: Babity - Balogh

Váci KSE: Ulicsinyi (k) – Kecskeméti 4, Balaz 3, Davidovic 2, Sakic 6, Koller, Holpert 3(1). Csere: Rózsavölgyi (k) – Ménfői, Czene, Tyiskov 2, Grbavac 5, Tárkányi, Török 7(2). Edző: Gúnya Péter

Kiállítások: 14 perc ill. 16 perc, Hétméteresek: 6/3 ill 1/1.

Eredmény alakulása: 9.perc: 4-4; 14.perc: 9-5; 17.perc: 9-9; 39.perc: 21-19; 42.perc: 22-25; 57.perc: 30-31.