FŐMENÜ
MENÜ
2017-10-14

Abszolút mínusz

A hatodik fordulóban a Komló csapata ellen kellett volna megszereznünk első pontjainkat, hiszen a hazai pályán szerzett pontok rendkívüli jelentőséggel bírnak ebben a bajnokságban.

A mérkőzést úgy is kezdtük, ahogy elvárható volt. Bő húsz percig irányítottuk is a játékot és nagyobb előnyt csak a kihagyott hétmétereseink miatt nem sikerült felépítenünk. Eközben a vendégek szinte már az egész játékos keretüket pályára küldték és végül meg is találták a sikeres formulát, hiszen előbb csak felzárkóztak, majd a félidő utolsó támadásából a vezetést is megszerezték.

A folytatást ott folytattuk, ahol abbahagytuk és a vendégeket hamar jelentős előnyhöz juttattuk. Ezt követően voltak ugyan fellángolásaink, de hitehagyott játékunk és főleg gyenge támadójátékunk miatt már nem volt esélyünk a pontszerzésre sem.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Váci KSE–Sport36-Komló 22–27 (10–11)
Vác, V:Herczeg - Südi
Váci KSE: Paul (k) – Ménfői 2, Balaz 4 (1), Davidovic 2, Sakic 1, Koller 4, Holpert 2. Cs: Rózsavölgyi (k), Törteli, Tyiskov 2, Török 2, Grbavac, Tárkányi 3. Edző: Gúnya Péter
Sport36-Komló l.d.: Jerkovic 7. Edző: Kilvinger Bálint
Kiállítások: 10 perc, ill. 8 perc        Hétméteresek: 5/1, ill. 2/2.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-0; 15. perc: 8-4; 26. perc: 9-9; 34. perc: 11-15; 39. perc: 15-16; 49. perc: 18-22; 55. perc: 19-24.