MENÜ
2018-10-22

Behúztuk

A hosszú hétvége vasárnapján a Grundfos-Tatabánya csapatait fogadtuk.

Elsőként a serdülők léptek pályára. Jól kezdtük a találkozót, de a tatabányaiak magukra találtak és átvették a mérkőzés irányítását. Szerencsére a vendégek az ebben a korcsoportban szokatlan 7 a 6 elleni játékot erőltették a félidő hajrájában, amit jól kihasználva ismét magunkhoz ragadtuk az előnyt.

A folytatásban sokat esett a színvonal, és nőtt a feszültség. Mindkét csapat sokat hibázott, így a mérkőzés hajrájáig alig esett gól. Itt azonban egy perc alatt három gólt lőttünk, ami már elengedőnek bizonyult, hogy nagy küzdelemben két ponttal gazdagodjunk.

A mérkőzés képeit megtekinthetik facebook oldalunkon!

Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC 19-18 (11-10)

Vác, V: Garai - Takács

Váci KSE: Bíró (k) - Rezessy 5, Alföldi, Mezei 3, Szegner 1, Kocsis 3, Zeller 5(1). Csere: Csányi (k) - Palotai, Tősér, Szőnyi, Pálffy, Vili 2, Bognár. Edző: Horvácki Mário, Gúnya Péter